Cesta do fantazie

28. června 2012 v 9:16 |  Recenze-filmy


Autor filmu se jmenuje Hayao Miyazaki.

Tento film jsem viděla poprvé v osmi letech, ale nevěděla jsem jak se jmenuje, Potom jsem na něj narazila, ale nevěděla jsem že je to on, podívala jsem se na trailer, když jsem jen tak z nudy sledovala trailery filmů, a hned jsem věděla že je to on a že se na něj musím podívat znovu, a zase mně nezklamal. ♥

O čem to je?
(Omlouvám se, ale ty jména jsou nezapamatovatelná, kromě Sen.)
Mladá dívka se stěhuje do nového města, jediné co ji po přátelích zbylo byla jediná kytice.
Ale ani její otec nevěděl jak se do jejich nového domu jede, domníval se, že se jede přes les, tak se vydali přes les ale narazili na starý chrám, Tak si řekli že když už jsou tam, že se podívají dovnitř, Dívka nechtěla ale nakonec se rozběhla taky.
Když vyšli druhou stranou, viděli jenom louku s malým skanzenem. Vydali se do skanzenu, ale tam nikdo nebyl, ale otec nalezl jdnu restauraci kde se jídlo vařilo, ale nikdo tam nebyl. Tak se rodiče rozhodli že se nají, a peníze jim tam nechají. Dívka nechtěla, tak se procházela po městečku, narazila na budovu ze které vycházel kouř, blížila se k budově, ale mladý kluk ji zastavil že tam nesmí.
Začalo se stmívat a lampiony se začaly rozsvěcovat, a velká budova také. Dívka utíkala za rodičema, ale místo nich tam bly jenom přerostlá prasata.
Dívka utíkala směrem k východu chrámu aby se mohla vrátit k autu, ale místo louky tam byla jenom voda.
Viděla jak se blíží loď, když narazila do břehu, z lodě vystoupili Stvoření s barevnými hábity a stejnou maskou na tváři. šli po schodech nahoru a odešli.
Mladík za ní přiběhl že musí sníst něco z jejich světa, jinak se rozplyne.
Jakmile to snědla, všichni už byli v poplachu že se do jejich světa dostal člověk.
Pokračování...

Ke stažení zde: Klik
Trailer zde: klik
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.