Blíží se to..

8. července 2012 v 20:35 |  Other
Cítím, že se ve mně rodí bojovnice.
Bojuju se svým životem tak dlouho, přežívám, ale trpím. Ano, trpím.
A cítím to. Blíží se to..
Blíží se má sladká vendeta ... Ach vendeto, ty úžasná bohyně zkázy, spas naše životy, životy těch jenž trpí stejně jako já.Cítím se bezcenná, vidím ty slavné lidi okolo sebe, ty lidi co něco dokázali.. chci mít svůj pohár ze zlata, když ne ze zlata tak aspoň pozlacený, chci mít miliony medailí a květin za neuvěřitelné výkony.
Chci diplomy, gratulace, potlesk, záři reflektorů.
Zatím jsem se musela spokojit s tím, že květiny co jsem měla v květináči mi shnily, že místo záře relektorů na mně paří slunko jako o život, a snaží se mi způsobit rakovinu kůže. A gratulace... dostávám... Moje diplomy.. ach jo. Nic nemám.
A proto jsem se rozhodla k činu.... Je lehký a snadno se říká... "Stanu se hvězdou.." .
A tím začíná moje cesta. Mám hezky našlápnuto jako Malířka, Sochařka, herečka, kick-boxerka, wrestlerka, tanečnice, djka, ...
Ano. jsem MULTITALENT. Můj problém je ten, že u ničeho dlouho nezůstanu. Vše mně baví, ale po chvíli kdy po vás chtějí víc a víc, protože jste lepší a lepší a oni z vás chtějí mít... borce přes obor... je toho náhle moc, zvýší se vám tlak, vybuchne vám hlava.. (Někomu možná doslova, jako z vtipné grotesky "Happy tree friends".)
Nyní... jsem se rozhodla... že se specializuju na toto: Udělám taneční klip. budu fotit profesionálním foťákem, budu malovat obrazy, hrát v divadle, budu vyhrávat betly, napíšu knihu, budu uznávaná blogerka, módní ikona, ..
Ano, jak jsem už někde zmínila.. jsem Neuvěřitelně ambiciózní :D

Loučím se s vámi. Přednastavím tady ještě nějáké články a doupravím to tu.
Odjíždím na 12 dní do španělska.
Rest in peace :p
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.