Anime of the month - Shippuden

2. srpna 2012 v 10:30
Zdravím^^
Nad touto rubrikou jsem se celkem zamýšlela, ale proč ne.
A na začátek jsem nemohla vybrat snad nic jiného, než kultovní Shippuden.
Pozor! Jsem zatracenej spoiler!


Skýtá se otázka, v čem je Shippuden tak zvláštní, že je to téměř základní výbava animefila (i když jako never-ending-story má i mnoho odpůrců).
Podle mně to bude ve skvělém zpracování jak mangy, tak anime - málokdy najdu tak kvalitní anime, jako je Shippuuden^^
A i přes věčné vracení se do minulosti, úvahy a odbočování od téma, má příběh stále něco do sebe, ne jako jiná anime, která vám po stém díle začne lézt krkem (i když to Shippuden bude taky, když vám padesát dílů v kuse akorát opakujou, že Naruto je hrdina vesnice a že ho všichni uznávají xD)

Takže, teď se připravte na pořádnou dávku spoileringu, nekončícího blábolení a slintání nad postavami :D

> Shippuden navazuje na Naruta (220 dílů) a dnešním dnem má 271 dílů. (Btw., poslední díl je spatlanej z Paranormal activity a Večerních televizních novin s Borhyovou).
Všechno začíná, když se Naruto vrátí po třech letech výcviku s Ero-Senninem zpátky do Listové. Pro velký úspěch se skoro vůbec nezměnil, pořád je to pako (Jen trošku vyrostl a pozměnil image xD). Zjišťuje, že je poslední genin ze 'staré party'. Jeho nejsilnější technikou je stále Rasengan, poděděná od Yondaimeho - což je Minato, Narutův taťka:D To se dozví při souboji s Peinem (hlavně že jsem chtěla jet podle dějových osnov:DDDD) , když se mu Kyuubi trošku urve ze řetězu. Minato mu to pomáhá zapečetit. Později se setká i s Kushinou, při cvičení s Kiler Bee-sama, při pokusu ovládnout Kyuubiho.

A dalo by se říct, že celý Shippuuden je vlastně o Narutových výkřicích, ''Já tě přivedu zpátky'' a ''To je moje Nindo'':D . Ale Sasuke mu na to z vrchu sere a stává se z něj nukennin. Kvůli svojí pomstě zabije svého 'mistra' Orochimaru, zdědí i některé jeho techniky, ale o ty postupně přichází - o hady přijde při boji s Deidarou, který se odpálí.
A jeho legendární souboj s Itachim - ach, já řvala jako želva! Itachi je můj miláček ^^

Itachi celou dobu předstírá, že chce Máňovi vydloubnout oči, protože ztrácí zrak. Při boji mu odtentuje zbytek Orochimara. Teoreticky vyhrává Itachi, s gestem, že mu vydloubne oči ho pokne do čela a svalí se.
A Madara Sasukemu vše vysvětlí, kdo Itachi vlastně byl. ^^

Poslední díly se točí kolem 4. velké války ninjů, kdy se spojí všech 5 velkých ninja národů proti Madarovi, Akatsuki a Kabutovi. Naruto o ničem neví a trénuje s Kiler Bee-sama xD


Ňu, emh... Nechci spoilerovat až tolik, je na každém, aby se rozhodl, jestli to chce vidět, nebo ne:3
Naruta, Shippuden, filmy a mangu najdete tady >>> http://hokage.cz/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.